Kontakt

Aby dowiedzieć się szczegółów o produkcie skontaktuj się naszym handlowcem pod numerami telefonu:

61-278-57-25

796-069-419

bądź mailowo:

[email protected]

Bezpieczne zakupy

Rzetelna firma

Rzetelna firma

Bezpieczeństwo transakcji

Wystawiamy Faktury VAT

Wystawiamy faktury VAT

Producenci
Moduły skanujące w czytnikach marki Zebra

Czytniki oraz terminale marki Zebra wyposażone są w układy skanujące o różnych parametrach. Poza standardowym układem odczytującym kody kreskowe oraz kody wielowymiarowe skaner może być wyposażony w jeden z kilku dostępnych układów. W zależności od Naszych potrzeb do wyboru mamy układy skanujące kody z dużych odległości, kody bardzo gęste czy kody wygrawerowane na metalowej powierzchni.

czytaj całość »
Wytrzymały i niezawodny skaner DS3678

Czytniki kodów 1D jak i 2D są używane w wielu miejscach pracy, od biur po magazyny jak i linie produkcyjne. Każde z tych miejsc ma swoje specyficzne warunki pracy. Są to wysokie temperatury, wilgotność, zapylenie. Wszystkie te czynniki mają wpływ na odczyt kodów, dlatego Zebra zaprezentowała czytnik, który nie dość, że wytrzymuje wszystkie te warunki posiada wysokiej jakości silnik skanujący, który odczytuje kody nie wyraźne i często poniszczone przez różne warunki.

czytaj całość »
Odczyt kodów czytnikiem PD8300

PowerScan 8300 to czytnik kodów kreskowych marki Datalogic. Czytnik dzięki wysokiej jakości układu optycznego i technologii Puzzle Solver™, radzi sobie z trudnymi kodami oraz z tymi lekko uszkodzonymi czy zabrudzonymi. Konstrukcja urządzenia została skonstruowana tak, aby radził sobie z trudnymi warunkami magazynowymi, na halach produkcyjnych oraz jest odporny na wielokrotne upadki z wysokości 2 m, ponadto czytnik posiada stopień szczelności IP65.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl